Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Wierzyciel S.A. pożyczki dla osób samotnych i małżeństw z dziećmi

Dodatkowa gotówka w Wierzyciel S.A. to przede wszystkim:

  • pożyczka gotówkowa od 200 do 11000 złotych
  • błyskawiczna decyzja pożyczkowa
  • możliwie minimum formalności
  • pożyczka bez zgody partnera
  • specjalna pożyczka dla osób samotnych z poręczeniem
  • okres spłaty od 1 do 48 miesięcy
  • indywidualne rozpatrzenie każdego klienta
  • pożyczki dla osób od 18 do 68 roku życia
Screenshot of wierzycielsa.pl

Firma Wierzyciel S.A. istnieje już od 2003 roku. Powodem założenia jej było nieustannie wzrastające zapotrzebowanie konsumentów na bezpieczne, a jednocześnie szybkie produkty finansowe. Już w maju 2005 roku Wierzyciel S.A. zadebiutował na rynku pożyczek gotówkowych. Jako, że odniósł wówczas wysokie rezultaty, do dnia dzisiejszego sprawnie funkcjonuje na polskim rynku. Firma ta specjalizuje się przede wszystkim w sprzedaży gotówkowych pożyczek. Swoją działalnością obejmuje cały kraj, dzięki wielu biurom pośrednictwa finansowego.

Wierzyciel S.A. udziela pożyczek osobom fizycznym, które posiadają stałe przychody. Co więcej, aby otrzymać zobowiązanie finansowe należy być zameldowanym na stałe. Zainteresowani pożyczkami muszą siedzieć, że udzielanie pożyczek odbywa się w firmie za pośrednictwem biur do tego przeznaczonych. Klient firmy Wierzyciel S.A. musi koniecznie posiadać własne konto bankowe oraz wiek pełnoletni, nie przekraczający 68 lat. Spłata pożyczki zawsze jest stała i opiera się o comiesięczne przekazanie poszczególnych rat.

Koniecznym warunkiem przy chęci zaciągnięcia pożyczki jest posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych. Bardzo ważne jest również to, by posiadać pewne źródło dochodu. Mowa tutaj między innymi o: umowie o pracę, rencie, czy emeryturze.

Pożyczka nie zostanie udzielona wówczas, kiedy potencjalny klient nie przyzna się do posiadania zadłużenia w innej firmie finansowej, czy banku. Co więcej, zobowiązania nie otrzymają także osoby, którym komornik zajmuje wynagrodzenie. Źle na pożyczkę wpływa również negatywna opinia zarówno o pożyczkobiorcy, jak i jego poręczycielu. Ostatnim już czynnikiem wpływającym na nieudzielenie pożyczki klientowi obecność w bazach klientów nierzetelnych.

Do podjęcia gotówki w firmie finansowej Wierzyciel S.A. konieczne są: wniosek o pożyczkę i formularz rejestracyjny, weksel z deklaracją, umowa pożyczkowa, kserokopia dowodu osobistego oraz zaświadczenie dotyczące dochodów pożyczkobiorcy.

Całkowita wysokość pożyczki w Wierzyciel S.A. rozpoczyna się już od 200 złotych, a kończy nawet na 11 tysiącach złotych. Co ciekawe na stronie internetowej firmy przedstawiono w czytelnej tabeli różnorodne produkty, które dostępne są w aktualnej ofercie. Wśród nich znajduje się produkt pożyczkowy dla osób samotnych czy małżeństw.


Komentarze

  1. Czy Wierzyciel S.A. oferuje pożyczki dla osób samotnych oraz małżeństw z dziećmi?

Zostaw komentarz