Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Wygraj 10000 złotych dzięki Google Glass

Screenshot of bzwbk.pl

BZ WBK ma do zaproponowania nowy konkurs, który bardzo mocno może wpłynąć na oblicze banku. Ogólnie mówiąc ma on nawiązywać do wpływania na pracę banku przez Google Glass.

Cały prowokator konkursu, czyli Google Glass, jest produktem pobudzającym wyobraźnię od kilku lat. W 2012 roku zaprezentował nową technologię zawartą w okularach, która zaparła nie jeden dech w piersiach. Obrazy połączone z niebywałą grafiką sprawiają, że w myślach pokazują się kadry filmów fantastycznych. Co więcej, mówi się, że to właśnie Google Glass ma się stać powszechnym rozwiązaniem, takim jak są już dziś telefony komórkowe, bądź tablety.

Osoby, które stworzyły Google Glass zastanawiają się w jaki sposób wykorzystać tego typu rozwiązanie, by stało się niebywale wartościowym sprzętem. Tym samym Google postanowił dać narzędzia, dzięki którym można stworzyć aplikacje do okularów Google`a.

BZ WBK chcąc wykorzystać tą okazję, umożliwia zainteresowanym wzięcie udziału w konkursie. To właśnie w nim pada pytanie odnośnie pomysłu na wykorzystanie Google Glass bezpośrednio w pracy doradcy bankowego. Bardzo ważne, a zarazem zachęcające jest to, że zwycięzca otrzymuje aż 10 tysięcy złotych, ale i możliwość współpracy przy wdrażaniu pomysłu.

Istnieje również możliwość zdobycia iPada Mini. W tym celu należy zgłosić własny pomysł w specjalnym komentarzu na facebooku, bądź na stronie internetowej zmienimyswiat.pl. Partnerem aktualnego konkursu jest antyweb.pl. Właśnie tam można również dowiedzieć się więcej na temat Google Glass.

Szczegółowe informacje są tu.

Źródło:https://blog.bzwbk.pl/2014/09/zaprojektuj-aplikacje-na-google-glass-i-wygraj-10-000-pln


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.