Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Wysoki rating w 15 minut na Sekrata.pl

Idea ratingu sprowadza się do określenia kwoty, jaką pożyczkobiorca może zaciągnąć. Co więcej, jego wysokość wpływa również na oprocentowanie pożyczki. Dzieje się tak, gdyż sugeruje inwestorowi, jakie ryzyko musi podjąć, podczas udzielenia zobowiązania danemu zainteresowanemu.

Sekrata.pl rating

Sekrata.pl rating

Im wskaźnik ratingu wyższy, tym automatycznie łatwiej otrzymać pożyczkę społecznościowe. Co więcej, opiera się ona wówczas o znacznie lepsze warunki. Niemniej jednak zdobycie tak wysokiego ratingu wiąże się z koniecznością pozytywnej aktywności w serwisie, przez co najmniej kilkanaście miesięcy. W celu pominięcia tego wymogu, portal Sekrata.pl umożliwił przeniesienie ratingu z innego serwisu.

Osoby, które doświadczyły już, bądź interesują się zaciąganiem pożyczek przy pomocy portali pożyczkowych zdają sobie sprawę z ważności posiadania wysokiego ratingu. Bez chociażby podstawowego pojęcia w tej dziedzinie, korzystanie z serwisu społecznościowego może nieść ze sobą wiele niezrozumienia.

Portal pożyczkowy Sekrata.pl postanowił umożliwić swoim klientom przeniesienie posiadanego ratingu z innego serwisu pożyczek społecznościowych. Dzięki temu, nie trzeba kolejny raz budować własnej pozycji na portalu pożyczkowym. Przeniesienie obejmuje zarówno rating, jak i wysokość limitu zobowiązania.

Wbrew pozorom, bycie użytkownikiem odrębnego serwisu pożyczkowego może nieść za sobą korzyści wobec konkurencyjnego portalu. W celu przeniesienia ratingu oraz limitu, wystarczy zarejestrować się na serwisie Sekrata.pl w oparciu o login, jaki posiada się na innym serwisie. Po tym działaniu należy wysłać zgłoszenie na specjalny e-mail. Rozpatrzenie go nie trwa bardzo długo, a wniosku dobrze wypełnione nie budzą większych podejrzeń.

Sam pomysł związany z przeniesienie ratingu traktowany jest dwojako. Z jednej strony płyną w jego stronę pozytywne aspekty, które mówią, że to ukłon w stronę zainteresowanych. Umożliwione dzięki temu mają dogodniejsze pożyczki prywatne. Niestety przeciwnicy twierdzą, że działanie te znacznie obniża wiarygodność serwisu Sekrata.pl. Rating na poszczególnych serwisach pożyczkowych nie musi zawsze być równy.

Decydując się na pożyczkę społecznościową warto również przeanalizować wszelkie promocje, jakie aktualnie oferują portale. Co więcej, mimo, że nie każdy o tym wie, w większości przypadków promocje te można łączyć ze sobą. Wówczas dają wyjątkowe możliwości oraz sposób na zaoszczędzenie pewnej kwoty pieniędzy.


Zostaw komentarz

Porady

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane newsy

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.

Wybrane artykuły

  • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.