Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

ZAIMO – nowoczesna pożyczka do 6000 złotych w 10 minut

Szybka pożyczka w ZAIMO zapewnia:

  • możliwość wcześniejszej spłaty
  • wsparcie pieniężne od 500 do 6000 złotych
  • okres spłaty od 1 do 12 rat
  • błyskawiczną decyzję kredytową
  • internetową pożyczkę w 10 minut
  • brak zaświadczeń i dodatkowych kosztów
  • jasne warunki pożyczkowe
Screenshot of www.zaimo.pl

ZAIMO jest spółką, która przynależy do międzynarodowej, technologicznej firmy Kreditech. Własna wizję mają ukierunkowana przede wszystkim na łatwość, przejrzystość oraz szybkość w pozyskaniu gotówki. ZAIMO stawia sobie za cel sprawny rozwój, który pozwoli na rozbudowę instytucji finansowej. Spółka zapewnia także, że korzysta wyłącznie z najnowszych technologii, a jednocześnie zatrudnia doświadczonych specjalistów.

Jak przebiega korzystanie z pożyczki w ZAIMO?

W przypadku pożyczek w ZAIMO nie jest ważny cel przeznaczenia gotówki, gdyż każdy ma szansę na pozyskanie nawet 6 tysięcy złotych. Co ciekawe przelew gotówki odbywa się w przeciągu 10 minut, a na decyzję pożyczkową wystarczy poczekać 2 minuty. Gotówka dostarczana do klientów jest 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Po pierwsze należy złożyć wniosek pożyczkowy. Wówczas samodzielnie wybiera się kwotę oraz okres spłaty pożyczki. Nie trwa to dłużej niż dwie minuty Potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty, bankowość online oraz telefon komórkowy.

Następnie można potwierdzić numer rachunku bankowego. Co ciekawe firma odeszła od konieczności przelewania jednego grosza na konto. Do tego celu zapewniono specjalna aplikację Kontoconnect. Kolejny etap to oczekiwanie na decyzję pożyczkową, co nie trwa dłużej jak kolejne dwie minuty. Wówczas klient dowiaduje się, jakie warunki oferuje mu ZAIMO.

Etap czwarty to przelanie gotówki prosto na konto bankowe zainteresowanego. To z kolei trwa nie dłużej jak 10 minut. Jest to możliwe tylko i wyłącznie dzięki nowoczesnemu podejściu do finansów. Do klienta zostanie także wysłana umowa w formie elektronicznej. Musi ją wydrukować oraz podpisać, po czym odesłać. Daje to możliwość skorzystania w dalszej kolejności z pożyczki do 6 tysięcy złotych. Warto także pamiętać, że ZAIMO to elastyczność w spłacie pożyczek. Co więcej, można skorzystać ze wcześniejszej spłaty bez dodatkowych opłat.


Komentarze

  1. Jaka jest minimalna i maksymalna kwota pożyczki dostępnej w ZAIMO? Jakie są warunki otrzymania pożyczki w ZAIMO? Jak długo trwa proces otrzymania pożyczki w ZAIMO? Czy istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty i jakie są koszty?

Zostaw komentarz