Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Szybka pożyczka na portalu społecznościowym Zakra.pl

Wsparcie pieniężne na portalu społecznościowym Zakra.pl to:

 • pożyczki bez wychodzenia z domu
 • bezpieczne pożyczki prywatne
 • gotówka na konto bez BIK i KRD
 • pieniądze bez zabezpieczeń i zaświadczeń
 • dodatkowa gotówka dla osób pełnoletnich
  • Screenshot of www.zakra.pl

   Zakra.pl to jeden z pierwszych portali pożyczek społecznościowych w Polsce. Znajdziemy tu pożyczki gotówkowe dla osób fizycznych i firm. Portal działa od maja 2010 roku i aktualnie pod względem liczby użytkowników plasuje się na trzecim miejscu w Polsce.

   W jaki sposób zaciągnąć pożyczkę na Zakra.pl?

   Pozyskanie pożyczki na Zakra.pl to tak naprawdę siedem prostych kroków.

   1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego
   W tym zakresie nie ma nic uciążliwego, ponieważ informacje są bardzo podstawowe. Jedyna uwaga pojawia się względem osób, które prowadzą własną działalność gospodarczą. Otóż w tym przypadku, aby nie popełnić błędu, należy wybrać opcję pożyczki prywatnej, a nie pożyczki firmowej.

   2. Odebranie e-maila pozwalającego na aktywację
   Bez poprawnej aktywacji, korzystanie z serwisu Zakra.pl nie jest możliwe. W przypadku, kiedy nie dotrze w ciągu pięciu minut do zainteresowanego e-mail z linkiem aktywacyjnym, należy zgłosić to pracownikowi na adres: info@zakra.pl, gdyż niekiedy zdarza się, że wiadomość zostaje zatrzymana przez pocztę.

   3. Pierwsze logowanie
   Wraz z pomyślną aktywacją, użytkownik Zakra.pl może samodzielnie, po raz pierwszy się zalogować do serwisu.

   4. Kreowanie nowego konta
   Zakra.pl przygotowała dla każdego klienta specjalny kreator, który pomaga założyć własne, nowe konto. Odbywa się to na zasadzie bardzo prostych i jasnych wskazówek. Warto wówczas przygotować sobie własny dowód osobisty, gdyż będzie potrzebny przy wypełnieniu danych profilowych.

   5. Akceptacja zamówionych weryfikacji
   Po wykonaniu wszystkich czynności krok po kroku, należy odczekać maksymalnie kilka godzin. Czas ten jest bardzo potrzeby pracownikom, ponieważ wówczas zostaje zweryfikowany profil klienta. Ważne jest więc poprawne podanie wszystkich informacji we wcześniejszych etapach.

   6. Wypełnienie wniosku i obserwacja aukcji
   W sytuacji, kiedy wszystko zostanie pomyślnie zaakceptowane, klient może wypełnić wniosek pożyczkowy. Wybiera w nim między innnymi termin płatności poszczególnych rat. Wówczas może już obserwować jak zbiera się kwota, o którą zainteresowany wnioskował.

   7. Przelew gotówki
   Zaraz po zebraniu całej kwoty, pieniądze zostają przelane na wskazane przez pożyczkobiorcę konto bankowe. Bardzo ważne jest jednak, by pamiętać o terminowym regulowaniu należności, gdyż za naruszenie warunków umowy grozi kara, a w tym naliczenie odsetek karnych oraz windykacja.


Komentarze

 1. Natychmiastowe pieniądze - pożyczka na dowód bez zbędnych dokumentów

  Zapraszamy do skorzystania z naszej szybkiej pożyczki dostępnej na portalu społecznościowym Zakra.pl! Oferujemy prosty i wygodny sposób na uzyskanie dodatkowych środków finansowych w krótkim czasie. Dzięki naszej ofercie możesz szybko i bez zbędnych formalności otrzymać pożyczkę, która pomoże Ci spełnić bieżące potrzeby finansowe.

  Proces aplikacji jest szybki i intuicyjny – wystarczy wypełnić krótki formularz online, a decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz w ciągu kilku minut. Nasza oferta jest elastyczna, dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, a termin spłaty można dopasować do swoich możliwości.

  Zapewniamy uczciwe warunki pożyczki, przejrzyste zasady oraz profesjonalną obsługę klienta. Dzięki naszej szybkiej pożyczce na Zakra.pl możesz szybko i bezpiecznie zdobyć potrzebne środki na realizację swoich celów. Skorzystaj z naszej oferty już teraz i ciesz się dodatkowymi środkami na koncie!