Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Zaplo.pl szybka pożyczka nawet do 7000 złotych

Zobowiązanie finansowe w Zaplo.pl to przede wszystkim:

  • pożyczka od 500 złotych do 7000 tysięcy złotych
  • wsparcie pieniężne dla osób pomiędzy 20 a 75 rokiem życia
  • okres spłaty od 3 do 12 miesięcy
  • dodatkowe 30 złotych za polecanie pożyczki
  • gotówka w 15 minut na koncie
  • wygodna pożyczka ratalna
  • możliwość przedłużenia okresu spłaty
  • wskazów do bezpiecznego pożyczania pieniędzy
Screenshot of www.zaplo.pl

Zaplo.pl jest spółką, która działa na polskim rynku internetowych pożyczek pozabankowych. Jednocześnie należy do 4finance Group. Działa ona od 6 lat aż w 12 krajach europejskich. Stąd Zaplo.pl posiada ogromne zaplecze poparte doświadczeniem w zakresie finansów prywatnych konsumentów.

Kto może skorzystać z pożyczki w Zaplo.pl?

Aby móc zaciągnąć szybką pożyczkę należy przede wszystkim być obywatelem Polski. Ponadto, koniecznością jest ukończenie 20 roku życia. Nie można jednocześnie przekroczyć 75 lat. Koniecznością jest także posiadanie dochodu oraz zarejestrowanie się na stronie internetowej firmy. Pożyczka w Zaplo.pl może być udzielona tylko i wyłącznie osobom, które nie zostały wpisane do rejestrów dłużników z powodu zalegania ze spłata zobowiązania.

Formalności związane pożyczką

Do zaciągnięcia pożyczki przede wszystkim potrzebny jest aktualny dowód osobisty. Nie mniej istotne jest posiadanie aktywnego telefonu komórkowego oraz konta bankowego. W przypadku tego ostatniego, musi on być w jednym z polskich banków. Ponadto do formalności można zaliczyć konieczność wypełnienia darmowego wniosku online. Poza tym Zaplo.pl nie stosuje innych formalności. Nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, czy wyciągi z kont bankowych.

Wysokość zobowiązania w Zaplo.pl

Możliwa do zaciągnięcia wysokość pożyczki ściśle związana jest z ilością wcześniej zaciągniętych zobowiązań w serwisie. I w ten sposób pierwsza pożyczka to maksymalnie 1600 złotych. W przypadku terminowej spłaty, kolejna to już 3500 złotych. Trzecia pożyczka to nawet 5000 złotych. Z kolei czwarta – najwyższa to aż 7000 złotych.


Komentarze

  1. Czy można otrzymać szybką pożyczkę nawet do 7000 złotych na Zapytaj oZaplo.pl?

  2. Dzien dobry. Potrzebuje rady. Wiem, ze w roznych miejscach maja rozne odsetki, to wszystko jest w umowie i dlatego zastanawiam się jak ta firma pozabankowa która tu sie ogłasza – Zaplo się wypada na tle innych. może ktoś coś podpowiedzieć!

Zostaw komentarz