Profi CreditMax do 25 000 złRRSO 53,98%Wniosek
AXI Karta kredytowaWniosek

^Reklama

Potrzebujesz porady?

jeśli masz jakiś problem tutaj możesz zadać nam pytanie na ten temat. Gwarantujemy, że odpowiemy w 24h a odpowiedź będzie zamieszona w tym dziale.

[contact-form-7 id="26249" title="Porada"]

Nie gromadzimy ani nie przetwarzamy jakichkolwiek danych osobowych. Twój e-mail jest natychmiast bezpowrotnie usuwany.

Zasiłek dla bezrobotnych a pożyczka

Czy osoba bezrobotna na zasiłku może otrzymać pożyczkę?

Na naszym rynku możemy znaleźć pożyczki, które dostępne są nawet dla osób bez jakichkolwiek dochodów. Tego typu wsparcie finansowe oferują wyłącznie firmy pozabankowe, najczęściej na krótki okres czasu. Jeżeli jesteśmy bezrobotni to normalny bank nie udzieli nam jakiejkolwiek, nawet małej pożyczki.


Komentarze

 1. Chce zapytać o pożyczkę dla bezrobotnych. Czy mogę otrzymać 23000 zl
  Czekam na kontakt

 2. Udzielamy wsparcia dla bezrobotnych jedynie na zasiłek

  Twoje wsparcie finansowe w trudnych czasach – pożyczka jedynie na zasiłek dla bezrobotnych

  Nie ma nic bardziej stresującego niż utrata pracy. Człowiek traci nie tylko regularne źródło dochodu, ale też poczucie stabilizacji i pewności. W takich sytuacjach kluczowe jest wsparcie finansowe, które pozwoli przetrwać ten trudny okres. Dlatego też, mając na uwadze potrzeby osób bezrobotnych, oferujemy zasiłek dla bezrobotnych oraz pożyczkę.

  Zasiłek dla bezrobotnych to świadczenie finansowe, które ma na celu pomóc w pokryciu podstawowych kosztów utrzymania w okresie bezrobocia. Dzięki temu możesz zyskać poczucie stabilizacji finansowej, a także skoncentrować się na poszukiwaniu nowej pracy. Nasz zasiłek jest dostępny dla wszystkich osób bezrobotnych, które spełniają określone kryteria.

  Dodatkowo, oferujemy możliwość skorzystania z pożyczki. Nasza pożyczka jest elastycznym rozwiązaniem finansowym, które umożliwia szybkie uzyskanie dodatkowych środków na bieżące potrzeby. Bez względu na to, czy potrzebujesz pieniędzy na pokrycie podstawowych kosztów życia, czy też na inwestycje w rozwój zawodowy, z nami dostaniesz wsparcie finansowe.

  Oferujemy konkurencyjne warunki pożyczki, która jest dostępna bez zbędnej biurokracji i długotrwałego oczekiwania. Wystarczy tylko spełnić określone warunki i można liczyć na szybkie wsparcie finansowe.

  Zdecyduj się na naszą ofertę pożyczki dla bezrobotnych, aby zyskać stabilność finansową.

 3. Witam. jestem bezrobotna, potrzebuje pożyczki na 15 000 zl. Proszę o odp

 4. Witam. Szukam pożyczki, żaden bank nie chce mi dać, bo jestem bezrobotna, chociaż mam zasiłek. Czy tu mam szansę na pożyczkę na 20 000 zł? proszę!

 5. Jestem bezrobotna na zasiłku mam 20lat i potrzebuje pozyczki

Zostaw komentarz

Porady

 • please set some widgets to show from Appearance -> Widgets.